İster yaşı ilerlemiş bir araç, aile aracı, start-stop sistemli bir araç ya da daha fazla enerji talep eden gelişmiş donanımlara sahip araç kullanıyor olun, sizin için doğru aküyü bulmanıza yardımcı oluruz.

Furkan Lastik bünyesinde akü tamiri, akü satışı, yedek parça temini sağlanmaktadır. Ayrıca ağır sanayi sektöründe kullanılan tüm traksiyoner, stansiyoner ve diğer akülerin tamir ve bakımı yapılmaktadır. Forklift aküleri, baz istasyonu aküleri, maden ocağı aküleri, 24V – 36V – 48V – 72V – 80V – 96V tonajlı aküleri garanti li olarak tamir edilir. Firmamız Müşteri Destek Anlaşması kapsamında, yerinde servis ve aylık yada yıllık olarak elektrikli iş makinalarınızın akülerine bakım anlaşması yapılmaktadır.

Araca iyi akü konulmasından önce doğru akünün konulması akünün ömrünü uzatacaktır.Fazla kullanılmayan araca konulacak akü ile hergün 3-5 defa marşına basılan arabaya konulacak akü markalarıda farklıdır.Dizel benzinli ve lpg’li araçların akü seçimleride farklıdır.Araca sonradan eklenen akü ile çalışan aktivatörler var ise buda akünün amperinin yükseltilmesine ihtiyaç olabileceği anlamına gelir.

Randevu Alın

Dilek, şikayet ve randevularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurun


Available Appointments on Kasım 27, 2020

  2:00 pm – 2:30 pm1 space available
  2:30 pm – 3:00 pm1 space available
  3:00 pm – 3:30 pm1 space available
  3:30 pm – 4:00 pm1 space available
  4:00 pm – 4:30 pm1 space available