Furkan Lastik profesyonel müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm araç grubu orijinal yedek parçalarına anında ulaşarak kolayca sipariş verebilmesini sağlayan bir firmadır. Ayrıca firma, ücretsiz katalog vasıtasıyla orijinal parça numarasına ulaşma konusunda müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

33 Marka ve 30 milyonun üzerinde orijinal yedek parçaya anında ulaşımı sağlayan Furkan Lastik aynı zamanda tüm araç markalarının yedek parça güncel satış fiyatlarınıda tüm üyelerinin hizmetine sunmaktadır. Sistemde sürekli olarak belirli ürün gruplarında yapılan kampanyalar sayesinde uygun fiyatlar ile satınalma yaparken, profesyonel ekibiyle doğru siparişlerin kısa sürede sizlere ulaşmasınıda kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Furkan Lastik, 1985 yılına dayanan otomotiv sektörü geçmişi, uzun yıllara dayalı bilgi ve tecrübesi ile güncel gelişmelere, teknolojiye uyum sağlayan, devamlılığını sürdürdüğü büyüme oranları ile de sektörün önde gelen güvenilir kuruluşları arasında yer almaktadır.

Furkan Lastik teknolojiyi aktif kullanan, profesyonel servis anlayışı ile oluşturulmuş, İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet sunmaktadır.

Lassa’nın yetkili satış bayisi olarak profesyonel alıcıların ve satıcıların buluşma noktasıdır. 30 milyondan fazla lastik stoğuyla talep ettiğiniz farklı ebat, tip, marka da ki birçok lastiği kısa sürede tedarik edebilirsiniz.

Furkan Lastik Türkiye genelinde faaliyet gösteren birçok kurumsal firmaya orijinal ve logosuz orijinal yedek parça satışı, tedarik hizmet organizasyonu sunmaktadır. Bu bağlamda çalışmış olduğu şirketler sektörün öncü firmalarıdır.

Hizmet sağladığımız tüm alanlarda başarıyı kendimize ilke edindik ve edindiğimiz tecrübeyi iş ortaklarımıza sunmayı da kendimize hedef olarak belirledik.

Randevu Alın

Dilek, şikayet ve randevularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurun


Available Appointments on Kasım 27, 2020

  2:00 pm – 2:30 pm1 space available
  2:30 pm – 3:00 pm1 space available
  3:00 pm – 3:30 pm1 space available
  3:30 pm – 4:00 pm1 space available
  4:00 pm – 4:30 pm1 space available