Oto Kurtarıcı Yol Yardım firması olarak araç kullanıcılarının başına gelebilecek en olumsuz durumlarda ve en zor anlarında hizmet vermekteyiz. Oto çekici, Oto Kurtarıcısı ve Yol Yardım uzman firması olarak 13 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermekteyiz ve kalitemizi hiç düşürmeden gece gündüz yollarda sizlere hizmet vermekteyiz.

Hizmet Detayları

Seyahat halinde iken arabanız arıza mı yaptı? Artık endişelenmeyin İstanbul genelinde uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve geniş araç filomuzla 7 gün 24 saat yolda arıza yaparak mahsur kalan aracınızın yetkili servise veya bir oto tamircisine çekilmesini sağlıyoruz. Kurulduğu günden beri araç çekme ve kurtarma faaliyetlerinde iyi bir kariyer edinen firmamız, kurtarma ve yükleme çalışmalarında İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Araç onarımı konusunda çalıştığınız herhangi bir servis veya tamirci olmadığı takdirde sizlerin en doğru ve güvenilir firmadan hizmet alabilmesini sağlayabiliriz.

Sigortalı Araç Taşıma Hizmeti

 

Tecrübesi eksik oto çekicileri nedeni ile bir çok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmaktadır ve daha da zarar verici duruma dönüşmektedir. Bu nedenden ötürü kötü geçen bir günün daha da kötü geçmemesi için iyi araştırma yapıp profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzman firmalar ise kesinlikle deneyimli personeller ile öncelikle çalışmaktadır. İşin ehli oto çekici uzmanları her şeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır. Sadece ticari yönden iş yapan firmalar kısa sürede yok olmaya mecburdurlar. Furkan Lastik olarak, profesyonelliğimiz gereği taşıdığımız her aracı sigortalı olarak ulaşacağı noktaya götürmekteyiz.

Randevu Alın

Dilek, şikayet ve randevularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurun


Available Appointments on Kasım 22, 2020

  11:15 am – 11:45 am1 space available
  11:45 am – 12:15 pm1 space available
  12:15 pm – 12:45 pm1 space available